14 Şub 2017

Paykasa Nedir

paykasasatinal.gen.tr çalışma prensipleri içinde en önemli kriteri güven ve gizlilik olarak görmektedir.

Günümüzde, sadece personeliyle değil, müşterileri ve çözüm ortaklarıyla birlikte tanımlanan kurumlarda, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve ulaşılabilirliğine ilişkin güven ortamının yaratılması, stratejik

bir önem taşımaktadır.

Bu bağlamda Pay Kasa alt yapısı dünyanın en güvenli alt yapısı olarak ön plana çıkmaktadır.

paykasasatinal.gen.tr‘un alt yapısı dünyanın en güvenli koruma sistemi olan parmak izi güvenlik teknolojisi ile korunmakta olup ayrıca 3 boyutlu güvenlik şifre sistemi ile de korunmaktadır.

Müşterilere ait bilgilerin, Kayıt süresince sadece sistemde kayıt edilmesi haricinde 3.sahısların bilmemesi için bir kuruluşuz.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak kalite yönetim sisteminin benimsenmesini sağlamak ve etkinliğini sürekli arttırmak.

İnsan faktörü prensiplerine uygun olarak çalışmak , verdiğiniz sorun ve bildirimlerinizle ilgili tüm belgelerinizi şikayetlerini tüm ay sonunda okuyup değerlendiriyoruz.

Paykasa ailesi olarak sizin son sistemle güvenli bir alışveriş sağlamak , sizin en kolay ve fiyatlarda en uygun olucak şekilde müşterilerimize en güzel sunumu sağlamak üzerine kurulmuştur.

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile

paykasa-elektronik

Paykasa Nedir

 

zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Müşterilerinin isteği doğrultusunda, kalite, çevre ve güvenlik standartları uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında en hızlı şekilde müşterilerimize teslim etmektir…

Kalite ve Gizlilik Politikası kapsamında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güvenli Alışverişin Tek Adresi Olan paykasasatinal.gen.tr Astropay Satışlarında Yine Zirvede…

Sizlerle beraber yoluna devam ediyor…

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz..

Elinizde bulunan pin kodlarını tüm dünyada geçen yüzlerce sitede kullanabilirsiniz…

Online Sitelerinde Astropay geçen heryerde kullanabilirsiniz…

Astropay kart, sorunsuz  güvenle alışveriş yapmanıza olanak tanır. 19 haneli cvv ‘si olan ve son kullanma tarihi olan adeta bir kredi kartı bilgileri gibi limitinizi kendiniz belirlediğiniz bir yeni nesil kart sistemidir.Kredi kartı bilgilerinize gerek kalmadan, internette güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Astropay yetkili bayii(Best Seller) olan firmaları tercih etmeniz, sorunsuz satın alma işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Hem satın alırken, hem satın alma öncesi hem de satın aldıktan sonra destek veren bu bayiiler sayesinde, başınız ağrımaz.

Paykasa Kart Bayi olarak sizlere uygun fiyat bilgisini her gün güncellemekteyiz.Her geçen gün sistemlerimize geliştirerek size en hızlı ve en güvenli şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız.Sizi daime sıcak karşılayarak müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.Bayi olarak verdiğimiz tüm ön ödemeli kart hizmetlerinde sizlere yönelik çalışmaktayız.

Size bu konu hakkında Paykassa ailesi güvenli alışveriş seçenekleri sunuyor…

Güvenli  ve hızlı alışveriş seçenekleri sunan bu kart ailesiyle birleştiği zaman sizlere harika dakkikalar yaşatıcaktır. Biz zaten Paykassa ailesi Olarak Şirket Politikası gereği müşterilerimizin her zaman herşeyin bir adım önde olduğunu benimsedik. Sizlerle Güvenli bir alışveriş diliyoruz. Bonus ve indirimlerimizi takip etmeyi sakın bırakmayın… Kartın Kullanmak için paykasa geçen tüm online sitelerinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Herhangi bir alışveriş sitesinde veya mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemlerine geldiğinizde ve  paykasa kart ile online olarak ödeme seçim yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz. Yeni sezona hızlı giriş yaptığımız paykasa döneminde yine güvenli , paykasa satın al

hızlı bir şekilde alışveriş imkanı sunuyoruz. Siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlarla alışveriş imkanı , Sonuç olarak bizimle çalışan zaten mutlu kalır ve sitemizde hem Paykasa alım hemde Paykasa bozum işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Ülkemizde en güvenilir paykasasatışını yapan şüphesiz TUM LTD ve A.Ş  grubuna bağlı olan paykassa.com’dur. Kartınızı, kimlik bilgilerinizi hiç bir site veya 3. şahıslarla paylaşmadan %100 güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Paykasa Nasıl alınır maksimum güvenlik

Kredi kartı bilgilerinizi biz hiç bir zaman kendi sistemimize kayıt etmiyoruz. Ödeme esnasında ekrana girdiğiniz bilgiler, bankanıza paykasanın özel 3 boyutlu güvenlik sertifikası ile şifrelenerek gönderilmektedir. Bankanızdan bize sadece ‘Ödeme Alındı’ veya ‘Ödeme Alınamadı’ bilgisi gelir. Biz de size ödeme işlemi sonrasında bu bilgiyi gösteririz.

İş Yerleri

“Verified by Paykasa™” isimli”güvenli İnternet alışverişleri” çözümleri ile sayesinde fraud işlemlerinde azalma meydana gelirken ekstra güvenli olarak ödeme yapılır.

Chargeback’lerin azalması ile birlikte zamandan tasarruf ederken maliyetler de azalır. paykasa

Visa Avrupa tarafından Almanya, İspanya ve İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Verified by  Paykasa tarafından sağlanan güvenli İnternet üzerinden alışveriş yapmayan kişilerin%84’ünü alışveriş yapmaya; İnternet üzerinden sık alışveriş yapmayan kişilerin ise%71’ini daha fazla alışveriş yapmaya teşvik etmektedir.

Kart sahibi kayıtlı olmadığı halde bu hizmetler bankası tarafından veriliyor ise “Alışveriş Esnasında Aktivasyon” prosedürü ile kart sahibinin kaydolması talep edilir.

 

Pay Kasa Yeni bir sistemle oluşmuş bir kurulumdur. 

Tüm Online Sitelerinde kurulmuş bir sistematik bir online kart sistemidir..

5 Euro 10 Euro 15 Euro 20 Euro 50 Euro 100 Euro 150 Euro 200 Euro 250 Euro
Paykasa Kartlar 5 Euro Paykasa Satın Al 10 Euro Paykasa Satın Al 15 Euro Paykasa Satın Al 20 Euro Paykasa Satın Al 50 Euro Paykasa Satın Al

Latest posts by admin (see all)

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir