Ucuz Paykasa

Ön ödemeli elektronik sistem ifadesi ile anılan Paykasa kart, günümüzde alternatif ödeme seçeneği olarak görülmektedir. Banka havalesi, Visa ya da master card ödemeleri ve EFT gibi ödeme yöntemlerinin dışında olmakta bu uygulama. Aynı zamanda nakit para taşıma ve kullanma alışkanlığına da son vermektedir.

  Paykasa Bozdurma

  Paykasa kartlarınızı en yüksek kurdan bozalım. paykasasatinal.gen.tr adresinden yüksek kurdan paykasa kartınızı bozdurun diğer sitelerden çok daha fazla kar sağlayın.

En düşük kur'lu paykasa fiyatları

 • 10 € Paykasa

  10 € paykasa fiyati surekli guncel kura göre degismektedir fakat sabit oranı 3 dur.

 • 15 € Paykasa

  Paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir aynı şekilde internet üzerindeki hesabınıza bakiye yükleme işine yarar

 • 20 € Paykasa

  Ukash bittikten sonra paykasa son zamanların en pöpüler kartı olmustur, Yeni olması nedeniyle yakında pek yayılmamıstır fakat yakında ukash kadar duyulcagı üreticiler tarafından söylenmektedir.

Paykasa 7/24 İletişim ve Açık Adresi

Adres
KIBRIS / MAGOSA
+90 533 880 09 55 +90 533 880 09 60

Açık olduğu Saatler
7/24 satış hizmetimiz vardır.


Paykasa ile diğer ön ödemeli kartların farkı !

Yenilenen online ödeme sistemleriyle beraber Paykasa nedir sorularıyla karşılaşmaya başladık. Paykasa, ön ödeme sistemli bir online ödeme yöntemidir. Online ödemeler hayatımıza büyük kolaylıklar getirdi. Özellikle internetin hayatımızda bu kadar aktif rol oynadığı şu dönemlerde en çok tercih edilen ödeme yöntemleri oldular.

Paykasa ne işe yarar sorusuna güvenli ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme yöntemidir diyebiliriz. Size sunulan bulunması imkânsız olan rastlantısal rakamlardan oluşan 16 haneli bir e-pin tüm alışverişlerinize güven aşılayacaktır.

Devam